Prekių krepšelis ()
Pirkti internetu
Prekių krepšelis
Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

UŽSAKYMŲ PRIĖMIMO IR PRISTATYMO TVARKA

 

Kaip naudotis internetiniu knygynu

 

1. Mūsų tinklalapyje išsirinktas knygas dėkite į „Prekių krepšelį“ spausdami mygtuką „Į KREPŠELĮ“.

2. Paspaudę viršuje esantį mygtuką „Prekių krepšelis“ matysite, kokias knygas išsirinkote. Spustelėję pasirinktos knygos pavadinimą, matysite informaciją apie ją. Prie kiekio spausdami „+“ arba „-“ galėsite keisti užsakomą knygų kiekį. Jei į krepšelį įdėjote knygą, kurios pirkti nenorite, spustelkite žodelį „šalinti“. Šiame lange matysite ir knygų kainas bei sumą.

3. Suformavę teisingą užsakymą, spauskite mygtuką „PIRKTI“. Atsivėrusiame lange galėsite pasirinkti atsiskaitymo ir pristatymo būdą. Atsiskaityti galite banko pavedimu arba grynaisiais pinigais (tik mūsų leidykloje). Knygas galite atsiimti iš mūsų be pristatymo mokesčio arba atsiųsime Jūsų užsakymą nurodytu adresu už papildomą 2,90 euro (10 Lt) mokestį.

4. Pasirinkę atsiskaitymo ir pristatymo būdą, vėl spauskite mygtuką „PIRKTI“.

Jums atsivers naujas langas su informacija apie Jūsų užsakymą. Užpildykite prašomą „Pirkėjo informaciją“.

5. Užpildę visus laukelius, spauskite mygtuką „PATVIRTINTI“. Jūsų užsakymas bus išsiųstas, o naujai atsivėrusiame lange rasite visą informaciją apie pavedimą (mokėtiną sumą, leidyklos rekvizitus).

6. Gavę užsakymą, atsiųsime Jums išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Ją turite apmokėti per 10 dienų nuo jos gavimo. Jei per šį laiką nesumokėsite, Jūsų užsakymas bus anuliuotas.

 

Pristatymo trukmė

 

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas ir namų, ir darbovietės adresu, tik pastaruoju atveju neužmirškite nurodyti darbovietės pavadinimo. Jei pateikiamas namų adresas yra daugiabutyje su koduotomis laiptinės durimis, prie gavėjo adreso būtinai įrašykite laiptinės durų kodą (pvz., Laisvės pr. 10-100, durų kodas 123).

 

Atsiėmimo ir pristatymo laikas

 

Užsakymus galite atsiimti Vilniuje darbo dienomis nuo 9 iki 16 val., adresu: Laisvės pr. 60, 715 kab, LT-05120 Vilnius (Spaudos rūmai).

Užsakymai pristatomi darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. Savaitgaliais ir švenčių dienomis jie nepristatomi. Jeigu atvykus kurjeriui, Jūs pats(-i) negalėsite priimti siuntinio, būtinai pasirūpinkite, kad tai padarytų kas nors kitas.

 

Pristatymo būdai ir kaina

 

Vieno užsakymo pristatymo kaina Lietuvoje*, išskyrus atsiėmimą iš mūsų leidyklos Vilniuje (Laisvės pr. 60, 715 kab.), yra 2,90 eurų (10 litų)**. Ši kaina bus įtraukta į Jums atsiųstą išankstinio apmokėjim sąskaitą ir į PVM sąskaitą-faktūrą, kurią atvešime kartu su užsakymu.
Užsakymų atsiėmimas Vilniuje mūsų leidyklos yra nemokamas. Čia galite atsiskaityti grynaisiais pinigais. Jei pageidaujate atsiskaityti banko pavedimu, prekes iš leidyklos galite atsiimti tik apmokėję išankstinę sąskaitą (užsakydami prekes nurodykite, kad pageidausite atsiskaityti banko pavedimu).

Prekes galime pristatyti ir į darbovietę. Čia Jūsų užsakymą galės priimti bet kuris iš kolegų.

* 1. Užsakymų Lietuvoje pašto dėžutės adresu nepristatome.

** 2. Į Neringą ir į užsienį taikomi papildomi prekių pristatymo mokesčiai. Teirautis el. paštu: vadyba@margirastai.lt.